Seria VERDENT DIGITAL oferuje różne linie frezów do obróbki materiałów protetycznych we frezarkach najpopularniejszych producentów CAD/CAM.

Seria obejmuje instrumenty wykonane z wysokiej jakości materiałów – drobnoziarnistych węglików wolframu pokrytych najnowocześniejszymi powłokami – pozwalających na długą i precyzyjną pracę.

V-PURE - do produkcji tej linii instrumentów bazowych V-PURE wykorzystujemy węglik woflramu renomowanych niemieckich i szwajcarskich producentów, gwarantujący wysoką jakość i trwałość. Jedno- i dwuostrzowe frezy linii V-PURE służą w pierwszej linii do obróbki PMMA, PEEK oraz wosku.

T-DIA - grafitowo-szara nanopowłoka linii T-DIA w technologii chemicznego osadzania z fazy gazowej (CVD) tworzy multifunkcyjne narzędzia, które oferują najwyższy poziom efektywnej pracy. Dwu- i trójostrzowe narzędzia T-DIA są najlepszym wyborem do obróbki tlenku cyrkonu.

V-AMB - przygotowana w technologii HiPIMS bursztynowo-złota powłoka pozwala na efektywną pracę w wysokich temperaturach bez utraty właściwości skrawających narzędzi. Czteroostrzowe frezy w linii V-AMB przeznaczone są do obróbki stopów chromu, kobaltu i tytanu.

Szanowni Państwo, jeżeli nasza oferta przyciągnęła Państwa uwagę, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Zachęcamy do kontaktu.

Product added to wishlist

Ta strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.
Dalsze przeglądanie strony oznacza wyrażenie zgody na ich używanie. Więcej informacji