Verdent sp. z. o.o
ul. Lodowa 138,
93-232 Łódź


Kontakt z nami

opcjonalne

Handel Polska

Angelika Ciurko

Tel.: 513 403 192

Mail: angelika.ciurko@verdent.pl

Województwa

  • podkarpackie
  • lubelskie

Marta Fuk

tel.: 507 637 069

Mail: marta.fuk@verdent.pl

Miasta

  • Wrocław

Województwa

  • świętokrzyskie
  • łódzkie

Jacek Ociesa

tel.: 516 365 509

Mail: jacek.ociesa@verdent.pl

Województwa

  • pomorskie
  • kujawsko-pomorskie

Krzysztof Sakiewicz

tel.: 791 150 191

Mail: krzysztof.sakiewicz@verdent.pl

Województwa

  • małopolskie

Mariusz Wagner

tel.: 516 942 112

Województwa

  • mazowieckie
  • podlaskie

Przemysław Marszałek

tel.: 530 613 933

Mail: przemyslaw.marszalek@verdent.pl

Województwa

  • zachodnio pomorskie
  • lubuskie

    Tomasz Janowski

    tel.: 507 924 729

    Mail: tomasz.janowski@verdent.pl

    Województwa

    • śląskie
    • opolskie

    Sebastian Kruś

    tel.: 883 100 738

    Mail: sebastian.krus@verdent.pl

    Województwa

    • wielkopolskie

    Handel zagraniczny

    Dominika Adamiec

      

    e-mail: export-da@verdent.pl

    Agata Geitz

      

    e-mail: export-ag@verdent.pl

    Justyna Piotrowska

     

    e-mail: export-jp@verdent.pl

    tel.: +48 519 113 680 (WhatsApp, Viber)

    Manar Saif

     

    e-mail: export-ma@verdent.pl

    tel.: +48 791 642 063 (WhatsApp)

    Whatsapp: +48 536 743 038

    Irina Kushnir

      

    e-mail: export-ik@verdent.pl

    tel.: +48 661 111 398 (WhatsApp, Viber)

    Agata Płacheta

     

    e-mail: export-ap@verdent.pl

    tel.: +48 661 755 648 (WhatsApp, Viber)

    Michalina Bednarek

    e-mail: michalina.bednarek@verdent.pl

    tel.: +48 665 247 485 (Viber/Whatsapp)

    Tomasz Cymek

      

    e-mail: export-tc@verdent.pl

    tel.: +48 533 505 998 (WhatsApp)

    Izabela Rabsz

     

    e-mail: export-ip@verdent.pl

    Tel. +48 693 798 353 (WhatsApp, Viber)

    Maria Fougi

      

    e-mail: maria.fougi@verdent.pl

    tel.: 608 174 418

    Tel. +48 576 971 653 (WhatsApp, Viber)

    Produkt dodany do ulubionych

    Ta strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.
    Dalsze przeglądanie strony oznacza wyrażenie zgody na ich używanie. Więcej informacji